GLIMEX | O NAS
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,,qode-page-loading-effect-enabled,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

O NAS

GLIMEX – Polski producent lamp i żyrandoli

Nasze produkty są rezultatem intensywnej, wieloletniej pracy, doświadczenia produkcyjnego oraz elastycznego reagowania na potrzeby rynku. Każda rodzina oferowanych przez Glimex lamp została stworzona tak, aby osiągnąć określony i indywidualny cel, zachowując jednocześnie istotę funkcjonalności i estetyki. Ciekawe rozwiązania, oryginalny styl, wyszukane wzornictwo oraz połączenie dobrego rzemiosła z nowymi technologiami produkcyjnymi to atuty wpływający na pozytywny wizerunek firmy.

 

Nieodłączną cechą wszystkich wyrobów jest szczególna dbałość o wysoką jakość, której podstawą jest używanie w produkcji komponentów spełniających najwyższe standardy. Dzięki realizacji takich założeń jak dokładność wykonania i dbałość o szczegóły, firma nie nie tylko utrzymuje wieloletnią współpracę z odbiorcami, ale też ciągle pozyskuje nowych klientów, prowadząc na szeroką skalę dystrybucję krajową i eksportową.

 

Doświadczenie i pasja sprawiają, że nasze produkty cieszą się popularnością na całym świecie. Przekonaj się również i Ty.